+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Firma Outtech proponuje Państwu kompleksowe rozwiązania dotyczące monitoringu, systemów alarmowych, systemów oddymiania i kontroli dostępu. Z oferty mogą skorzystać osoby indywidualne oraz firmy.

Systemy alarmowe Mikołów

Działanie systemu polega na powiadomieniu odpowiednich osób i instytucji. Możliwa jest wówczas szybka interwencja. W systemach alarmowych Mikołów wykorzystuje się najczęściej powiadomienia GSM, radiowe i telefoniczne. Dla skuteczności rozwiązania niezwykle ważny jest dobór odpowiednich urządzeń. Niezbędne okażą się:

– centrala alarmowa,

– ekspandery wyjść i wejść,

– czujniki (ruchu, zbicia szkła czy otwarcia okna i drzwi),

– manipulator,

– sygnalizatory,

– zasilacz całego systemu oraz zasilacz awaryjny.

Bogate doświadczenie firmy Outtech pozwala wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do wymagań klienta oraz do rodzaju obiektu.

Systemy monitoringu wizyjnego Mikołów

Nowoczesny monitoring pozwoli na uzyskanie obrazu wysokiej jakości, który będzie dobrym dowodem dla sądu. Warto wspomnieć, że wielu klientów decyduje się na montaż kamer, aby odstraszyć potencjalnych przestępców. Z rozwiązania korzystają coraz częściej prywatne osoby, które chcą chronić swoje mieszkanie, dom czy działkę. Systemy monitoringu wizyjnego (miasto) do działania potrzebują dostępu do internetu. Dużą zaletą nowoczesnego systemu jest brak urządzenia rejestrującego w miejscu chronionym oraz bardzo łatwa instalacja z wykorzystaniem sieci LAN.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Mikołów

Celem montażu systemu jest wykrywanie zagrożenia pożarowego, sygnalizowanie i wykonywanie określonych funkcji sterujących. Dzięki sterowaniu ewakuacja będzie sprawna, unikniemy także rozprzestrzenienia ognia. Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej (miasto) pozwolą znacznie zminimalizować straty materialne i ludzkie. Nasze rozwiązania montujemy najczęściej w budynkach komercyjnych oraz publicznych z dużym natężeniem dóbr materialnych lub zasobów ludzkich.

Systemy kontroli dostępu Mikołów

Zamontowany na obiekcie system pozwala na identyfikację osób i przydzielenie dostępu do konkretnych obszarów. Informacje o dostępie poszczególnych osób wprowadza się do systemu podczas konfiguracji. Do identyfikacji służą cechy biometryczne (np. odcisk palca), zaprogramowana karta magnetyczna lub specjalny kod do wprowadzenia na klawiaturze. Systemy kontroli dostępu Mikołów przechowują również historię wejść i wyjść użytkowników systemu, która może być pomocna np. w przypadku kontrolowania czasu pracy.