+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Nowoczesne systemy, wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczenie pracowników to główne zalety firmy Outtech. Zajmujemy się kompleksową obsługą systemów kontroli dostępu, monitoringiem, systemami oddymiania oraz alarmami. Rozwiązania dobieramy indywidualnie do każdego klienta i dbamy o najmniejszy szczegół podczas realizacji zlecenia.

System kontroli dostępu Zabrze

W Outtech znajdą Państwo profesjonalne i nowoczesne systemy mające na celu ograniczenie (czasowe lub całkowite) dostępu do stref budynku lub obszaru. Sposób weryfikacji dostępu wybieramy na podstawie rozmowy z klientem i po określeniu jego możliwości i potrzeb. Możemy wykorzystać np.: piloty, odcisk linii papilarnych, identyfikację na podstawie tablicy rejestracyjnej lub inne dopasowane do klienta rozwiązania.

Jak działa system kontroli dostępu?

Na początku należy skonfigurować system i określić godziny i dostępy poszczególnych użytkowników. System kontroli dostępu Zabrze na podstawie tych danych weryfikuje czy użytkownik ma prawo wejść na teren. Uruchomi wtedy procedurę zezwolenia lub uniemożliwienia przejścia do strefy. Podczas pracy wykorzystujemy różnego rodzaju zapory: bramki, rygle, zamki elektryczne w drzwiach. Dużą zaletą proponowanego przez nas rozwiązania jest możliwość monitorowania zdarzeń występujących w obrębie obiektu oraz elektroniczna identyfikacja użytkownika.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Zabrze

Stosuje się, aby chronić życie i zdrowie osób przebywających w obiektach różnego rodzaju. Rozwiązanie pozwoli na szybką ewakuację, a system oddymiania umożliwi wymianę powietrza. Odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów systemu jest bardzo ważne, ponieważ tylko dobrze zaplanowany system jest skuteczny.

Jak wygląda oferta Outtech?

Proponujemy kompleksowe systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Zabrze, czyli wsparcie klienta na każdym etapie projektu. Dokładnie zbadamy potrzeby klienta, zaprojektujemy rozwiązania, dobierzemy sprzęt oraz zamontujemy go w obiekcie. W istniejących budynkach dopasowujemy nasze rozwiązania do istniejących systemów i urządzeń. Nasze rozwiązania montujemy w bardzo różnorodnych obiektach: od biurowców, przez obiekty przemysłowe czy użyteczności publicznej.

Systemy alarmowe Zabrze

Na nowoczesne alarmy decyduje się coraz więcej przedsiębiorców oraz właścicieli prywatnych domów lub mieszkań. System składa się z zespołu urządzeń, które mają zabezpieczyć obiekt przed włamaniem. Wykorzystujemy czujki różnego rodzaju, które wykrywają ruch lub inne parametry w pomieszczeniu. System alarmowy Zabrze daje wówczas znać za pomocą głośnego dźwięku lub wysyła wiadomość SMS do właściciela obiektu. Alarm można wyłączyć tylko kodem ustalonym podczas konfiguracji systemu.

Systemy monitoringu wizyjnego Zabrze

Coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest również monitoring. Używają go przedsiębiorcy, a nawet właściciele prywatnych posesji. Nagrania mogą posłużyć jako dowód w sprawie, a widoczne kamery skutecznie odstraszają potencjalnego włamywacza. Systemy monitoringu wizyjnego Zabrze proponowane przez Outtech nagrywają w formacie ultra HD, który pozwala uzyskać znakomitą jakość obrazu.