+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Outtech proponuje nowoczesne rozwiązania pozwalające chronić mienie oraz wybrane obszary. Rozwiązania dostosowujemy do wymagań oraz możliwości klienta. Fachowe doradztwo i nowoczesny sprzęt dają gwarancję skutecznych systemów.

Systemy alarmowe Ruda Śląska

Dobrze dobrany system pozwoli ochronić mienie przed zniszczeniem lub kradzieżą. Dzięki zamontowaniu czujek wykrywających ruch dowiemy się o potencjalnym zagrożeniu. Wyłączyć alarm będzie mógł tylko właściciel obiektu znający specjalny kod. Systemy alarmowe Ruda Śląska składają się najczęściej z następujących elementów:

– centrala alarmowa,

– manipulator,

– przyciski napadowe,

– sygnalizatory,

– system powiadamiania,

– zasilacz systemu alarmowego.

W zależności od systemu elementy te mogą się różnić. Konkretne modele urządzeń dobieramy na podstawie rodzaju obiektu oraz innych czynników.

Systemy monitoringu wizyjnego Ruda Śląska

Monitoring coraz częściej widuje się na prywatnych posesjach lub w firmach. Dozór wysokiej jakości oferowany przez Outtech opiera się na nowoczesnym sprzęcie zapewniającym wysoką jakość obrazu. Nagrania mogą być dowodem w przypadku popełnienia przestępstwa. Odpowiednie rozmieszczenie kamer będzie skutecznym ostrzeżeniem dla złodzieja lub wandali. Systemy monitoringu wizyjnego Ruda Śląska opieramy na technologii IP, która nie wymaga urządzenia rejestrującego w obiekcie. Instalacja oraz konfiguracja jest wyjątkowo łatwa i wykorzystuje istniejącą sieć LAN. Wyróżniamy kilka podstawowych zalet monitoringu Ruda Śląska:

  1. kontrola sytuacji: dzięki kamerom zwiększymy poczucie bezpieczeństwa, nawet jeśli znajdujemy się daleko od obiektu. Nowoczesne systemy pozwalają na podgląd na żywo nawet w bardzo oddalonym miejscu.
  2. odstraszenie potencjalnych przestępców: zauważono, że złodzieje rzadziej okradają monitorowane obiekty, ponieważ obawiają się konsekwencji.
  3. szybka reakcja: jeśli połączymy monitoring z systemem alarmowym, uzyskamy bardzo wysoki poziom ochrony mienia.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Ruda Śląska

Rozwiązanie służy do wykrywania zagrożenia pożarowego, sygnalizowania i powiadamiania o funkcjach sterujących. Sterowanie zadba o sprawną ewakuację i bezpieczeństwo osób przebywających w obiekcie. Sprawny system minimalizuje również straty materialne i ludzkie. Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Ruda Śląska wykorzystuje się najczęściej w obiektach komercyjnych lub przemysłowych, w których obserwujemy duże natężenie zasobów ludzkich lub materialnych. Fachowe projektowanie i wybór odpowiednich urządzeń są niezbędne dla zapewnienia zgodności technicznej.

Systemy kontroli dostępu Ruda Śląska

Oferowany system umożliwi identyfikację osób i przydzielenie dostępu do konkretnych stref obiektu. Obszar pozostaje wówczas zamknięty dla niepowołanych osób. Dostęp do budynku lub obszaru zostaje udzielony na podstawie karty magnetycznej, odcisku palca lub kodu wpisywanego na klawiaturze numerycznej. Systemy kontroli dostępu Ruda Śląska dają możliwość rejestracji i odczytu wejść poszczególnych użytkowników, są często zintegrowane z sygnalizacją pożarową. Rozwiązanie jest najczęściej wykorzystywane w dużych przedsiębiorstwach, biurowcach, placówkach zdrowia, bankach czy budynkach administracji publicznej.