+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Firma Outtech zajmuje się ochroną mienia z wykorzystaniem nowoczesnych systemów oraz urządzeń. Doświadczeni pracownicy dopasują rozwiązania do rodzaju obiektu, co zapewnia ochronę najwyższej jakości.

Systemy kontroli dostępu Piekary Śląskie

Oferowany przez Outtech system decyduje czy użytkownik na w danym momencie dostęp do sektora. Uruchamia również odpowiednie procedury związane z zezwoleniem lub odrzuceniem dostępu. Systemy kontroli dostępu Piekary Śląskie wykorzystują następujące urządzenia identyfikacyjne:

– tablice rejestracyjne samochodów,

– odcisk linii papilarnych,

– specjalne identyfikatory,

– piloty.

Wyróżniamy również zapory fizyczne, które uniemożliwiają przedostanie się do konkretnej strefy:

– zamki elektroniczne w drzwiach,

– szlabany,

– bramki ruchome,

– rygle.

Kontrola dostępu Piekary Śląskie może być dowolnie konfigurowana przez użytkownika.

Systemy monitoringu wizyjnego Piekary Śląskie

Jeśli poszukujesz monitoringu wysokiej jakości, warto zdecydować się na usługi firmy Outtech. Pracujemy tylko na starannie wyselekcjonowanych systemach i sprzęcie, który spełni wymagania osób prywatnych, małych i dużych przedsiębiorców. Specjalizujemy się w systemach monitoringu wizyjnego, a rozwiązania dopasowujemy do możliwości i potrzeb klienta. Monitoring Piekary Śląskie jest używany głównie w celu zapewnienia ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia. Umiejscowiona w widocznym miejscu kamera skutecznie zniechęci do kradzieży czy zniszczenia mienia.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Piekary Śląskie

Bezpieczeństwo pożarowe jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala chronić dobra materialne, zdrowie i życie człowieka. Rozwiązania takie montuje się najczęściej w:

– halach,

– centrach handlowych,

– garażach podziemnych,

– kondygnacjach podziemnych różnych budowli,

– klatkach schodowych,

– szpitalach,

– hotelach,

biurowcach.

Wykonamy projekt do nowo powstałych budynków oraz obiektów, w których istnieje już system oddymiania i sygnalizacji pożarowej. W istniejącym obiekcie zintegrujemy nasze rozwiązania z warunkami zastanymi na miejscu.

Nasze działania są kompleksowe, dlatego proponujemy klientom pomoc podczas wszystkich etapów zlecenia. Zajmujemy się również dostawą, montażem i uruchomieniem systemu w obiekcie.

Systemy alarmowe Piekary Śląskie

Czujniki wykorzystywane w systemach alarmowych wykrywają działalność człowieka lub ruch w pomieszczeniu. Nowoczesne systemy informują o tym odpowiednią firmę lub właściciela obiektu, np. za pomocą wiadomości SMS wysłanej na telefon. Zadaniem systemów alarmowych jest zabezpieczenie budynku przed włamaniem. Rodzaj oraz ilość czujników dobieramy na podstawie oględzin, oraz planu terenu i budynku. Dzięki bogatemu doświadczeniu firmy Outtech zyskają Państwo profesjonalne zabezpieczenie swojego obiektu lub domu.