+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Firma Outtech oferuje zabezpieczenia obiektów dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Pracownicy firmy podejmą się zapoznania z potrzebami klienta, zaprojektowania i realizacji zlecenia. W ofercie znajdziemy systemy kontroli dostępu, systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej, systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Katowice

Rozwiązanie wykorzystuje się, aby chronić zdrowie i życie osób, które znajdują się w obiektach budowlanych. Montujemy je głównie na klatkach schodowych, hotelach, biurach, galeriach handlowych i innego rodzaju budynkach gdzie przebywają ludzie. Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Katowice to kompleksowa usługa, która składa się z projektu i wdrożenia rozwiązań dotyczących ochrony. Zadaniem systemu jest zapewnienie możliwości działania służb ratunkowych w trakcie pożaru oraz bezpieczna ewakuacja osób przebywających na terenie. Wykorzystywane przez nas oddymianie pomaga również w wymianie powietrza w budynku.

Systemy monitoringu wizyjnego Katowice

Monitoring pozwoli odstraszyć osoby niszczące mienie lub chcące dokonać kradzieży. Kamery były najpierw wykorzystywane tylko przez władze miejskie, a z czasem zaczęli ich używać właściciele firm oraz prywatnych domów i mieszkań. Systemy monitoringu wizyjnego Katowice zapewnią dowód w przypadku przestępstwa. W Outtech znajdą Państwo rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, a pracownicy służą profesjonalnym doradztwem podczas zakupu i użytkowania systemu. Proponujemy sprzęt wysokiej jakości, który nagrywa obraz w jakości HD i full HD.

Systemy alarmowe Katowice

Firma Outtech ma bogate doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania systemów alarmowych. Zajmujemy się zleceniem kompleksowo: od obmyślenia strategii lokalizacji sprzętu, wyboru niezbędnych narzędzi poprzez montaż w domu czy lokalizacji klienta. W systemach alarmowych Katowice wykorzystujemy nowoczesną technologię: czujki czerwieni umieszczane na drzwiach czy oknach. Ruch w pobliżu powoduje uruchomienie alarmu, który będzie świetnym straszakiem dla złodziei. Alarm może rozbroić tylko właściciel obiektu, który zna unikalny kod wygenerowany podczas realizacji zlecenia.

Systemy kontroli dostępu Katowice

W niektórych obiektach konieczne jest wprowadzenie rozwiązań, które ograniczą dostęp użytkowników do poszczególnych sektorów. Do realizacji zlecenia wykorzystujemy rygle, bramki czy drzwi wyposażone w zamek elektryczny. Systemy kontroli dostępu Katowice pozwoli na zidentyfikowanie użytkownika z pomocą wybranego rodzaju urządzenia: np. pilot radiowy.