+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Outtech proponuje kompleksowe usługi z zakresu zabezpieczenia obiektów firmowych oraz prywatnych. Zaliczymy do nich: systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego, systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej oraz systemy kontroli dostępu. Pracownicy zaprojektują rozwiązania oraz wdrożą je w miejscu zlecenia.

Systemy alarmowe Chorzów

Produkt pomoże ochronić obiekt (dom) lub firmę przed włamaniem. Wykorzystujemy najczęściej czujniki czerwieni, które reagują na ruch i czujniki magnetyczne umieszczone na oknach, bramach czy drzwiach. Ruch powoduje uruchomienie alarmu. Rozbrojenie następuje po wpisaniu specjalnego kodu znanego tylko przez właściciela obiektu. Systemy alarmowe Chorzów są bardzo proste w obsłudze i pomogą zwiększyć bezpieczeństwo. W Outtech profesjonalnie doradzimy rozwiązania dotyczące systemów alarmowych, a także dobierzemy niezbędny sprzęt.

Systemy monitoringu wizyjnego Chorzów

Z monitoringu korzystają coraz częściej nie tylko przedsiębiorcy, ale także prywatni klienci poszukujący dozoru wysokiej jakości. Monitoring dla firm i osób prywatnych oferowany przez Outtech to najwyższej jakości sprzęt oparty na cyfrowej technologii i wysoką jakość HD i full HD. Systemy monitoringu wizyjnego Chorzów używa się dla ochrony i bezpieczeństwa. Kamery rejestrujące obraz spotykamy często w przestrzeni publicznej, sklepach, kioskach czy domach. Już sam widok monitoringu odstrasza potencjalnych przestępców czy wandali. W przypadku przestępstwa monitoring będzie dowodem w sprawie i pomoże znaleźć sprawcę.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Chorzów

Outtech zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów oddymiania na drogach ewakuacyjnych, klatkach schodowych, szpitalach, hotelach, biurowcach, galeriach handlowych. Proponowane przez nas rozwiązanie zawiera układ detekcji, sygnalizację pożarową oraz oświetlenie ewakuacyjne i awaryjne. Oferta zawiera więc kompleksową usługę, którą zajmiemy się od etapu projektu po wykonanie. W istniejących obiektach dopasowujemy nasze rozwiązania do dostępnych na miejscu systemów bezpieczeństwa. Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Chorzów stosuje się w celu ochrony życia i zdrowia osób przebywających w różnego rodzaju obiektach. Do zadań zaliczymy szybką i bezpieczną ewakuację oraz umożliwienie służbom ratunkowym działania na terenie w czasie pożaru. Oddymianie pełni również funkcję wentylacji, czyli wymiany powietrza.

Systemy kontroli dostępu Chorzów

Celem systemu jest ograniczenie użytkownikom dostępu do różnych sektorów. Identyfikowanie użytkowników jest uzależnione od wybranego rodzaju urządzenia: tablice rejestracyjne, piloty radiowe, odcisk linii papilarnych lub inne rozwiązania. Systemy kontroli dostępu Chorzów na podstawie danych wprowadzonych podczas konfiguracji decyduje czy osoba ma w tym momencie dostęp do tego konkretnego sektora. Kontrola dostępu oznacza więc wykorzystanie bramek, rygli, drzwi z zamkiem elektrycznym, bram przesuwnych czy szlabanów.