+48 602 140 140 biuro@outtech.pl

Outtech oferuje systemy zabezpieczeń, które można dopasować do potrzeb firmy lub mieszkania. Nowoczesne rozwiązania będą komfortowe podczas codziennego korzystania i zapewnią maksymalną ochronę.

Systemy monitoringu wizyjnego Gliwice

Kamery montuje się najczęściej w widocznych miejscach, dzięki czemu działają odstraszająco. Złodzieje lub przestępcy obawiają się uwiecznienia swojego wizerunku i zrezygnują z popełnienia czynu. Na samym początku monitoring Gliwice był wykorzystywany tylko przez miasta w celu kontroli przestrzeni publicznej. Obecnie korzysta z nich wiele firm oraz prywatni klienci pragnący chronić swoje domy czy nawet działki. Systemy monitoringu wizyjnego Gliwice spełniają różnorodne funkcje:

– zwiększenie bezpieczeństwa,

– ochrona mienia,

– kontrola posesji w przypadku nieobecności,

– zabezpieczenie przed dostępem niepowołanych osób na teren obiektu,

– kontrolowanie osób.

W naszej pracy wykorzystujemy dwa rodzaje monitoringu: analogowy oraz sieciowy. Analogowy wymaga obecności kabla, a obraz jest zapisywany w pamięci wewnętrznej urządzenia. Monitoring sieciowy wymaga tylko dostępu do internetu, a dużą zaletą jest możliwość zdalnego kontrolowania i konfigurowania.

Systemy alarmowe Gliwice

Rozwiązanie umożliwi ochronę przed włamaniem, wtargnięciem lub kradzieżą na terenie objętym systemem. W skład systemu alarmowego wchodzi cały zespół urządzeń:

– detektory ruchu: urządzenie reaguje na wystąpienie ruchu w swoim polu widzenia. Wyróżniamy pasywne czujki podczerwieni, czujniki mikrofalowe i czujniki ultradźwiękowe. W niektórych przypadkach do wykrycia ruchu stosujemy kamery telewizji przemysłowej, które posiadają detektory ruchu w obrazie.

– urządzenia przekazujące informacje o próbie włamania/wtargnięcia.

– elementy emitujące dźwięk alarmu.

Systemy alarmowe Gliwice są bardzo proste w obsłudze, a odpowiednio zaplanowane rozwiązania pozwolą w pełni chronić obiekt.

Systemy oddymiania i sygnalizacji pożarowej Gliwice

Outtech oferuje kompleksową obsługę projektów związanych z oddymianiem i sygnalizacją pożarową. Zadaniem systemów jest ochrona zdrowia i życia ludzi w obiektach budowlanych i przemysłowych. Do zadań systemu oddymiania zaliczymy także wymianę powietrza w pomieszczeniach.

Jak wygląda oferta Outtech?

Przygotujemy dla Państwa obszerny projekt systemu oddymiania i sygnalizacji pożarowej. Zajmiemy się także integracją systemu z obecnymi na miejscu rozwiązaniami, dostawą, montażem i uruchomieniem.

System kontroli dostępu Gliwice

W niektórych obiektach rozwiązanie to jest konieczne, aby ograniczyć użytkownikom dostęp do poszczególnych sektorów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, które po skonfigurowaniu samodzielnie decydują o dostępie lub jego braku. System kontroli dostępu Gliwice to także różnego rodzaju elementy zaporowe:

– bramki,

– rygle,

– szlabany.

Nasz system oferuje zrzut zdarzeń na bieżąco i zdalne sterowanie zaporami.